V letním rytmu na Hawajské Regattě

Všem, kteří si udělali čas a přišli se bavit na Hawajskou Regattu i těm, kteří nemohli dorazit přinášíme alespoň krátký článek a fotogalerii.

Čím jiným začít u venkovní akce, než že počasí zase klaplo na jedničku. Koupací počasí je pro akci u rybníka opravdu klíčové, a tak se koupalo, plavalo, plulo, pádlovalo, skákalo a soutěžilo.

Stálicí našeho programu byla opět soutěž alegorických lodí. Přihlášených posádek bylo 6. Aurora, Spáči, Líná petka, Vojandy, Kryštof Kolumbus, Řeznictví. Všechny posádky se i přes strastiplnou cestu dostali do cíle. Hlasováním vás návštěvníků nakonec první místo brala Simona Miklušová se svým Řeznictvím, druhé místo Aurora Josefa Prouzy a třetí místo Spáči s kapitánem Tomášem Humajem. Speciální cenu pořadatelů dostala posádka s kapitánem Kryštofem Kolumbem za své dobytí Ameriky.

Pro děti si Marmela připravila dětský animační program, půjčovaly se paddlebordy, točila se zmrzlina, míchaly se koktejly a pekly klobásky.

Odpolední program jsme zpestřili Milošovým triatlonem, tedy zjednodušeně závodem člunů:). První místo vypádloval Jarda Vít, druhé místo Josef Lát a třetí místo velmi těsně Kristýna Zemanová.

Po vyhlášení vítězů a ocenění dětí začala hrát kapela V pantoflích. Několik drobných přeháněk sice trochu vylidnilo parket, ale nakonec ani ten déšť tak nevadil a tančilo se do pozdních nočních hodin.

V závěru tohoto článku chci ještě poděkovat celé partě, která na Hawajské Regattě nestrávila jen jedno odpoledne, ale tři dny. Vážíme si vašeho času i pomoci.

Líbilo se vám na naší akci? Další bude hned 15. 9. od 12: 00 Burgerfest a Rodeo. Nevařte a přijďte na oběd:-)

Vaše MD

Fotogalerie Zde

hawaj5 hawaj6 hawaj7 hawaj9 hawaj10 hawaj11 hawaj12 hawaj13 hawaj18-2 hawaj2018

LEAVE A COMMENT

Moderní Dobřejovice by Jakub Fišer 2014