Letní pohoda na Havajské Regattě

IMG_8243 IMG_8313 IMG_8322 IMG_8337 IMG_8348 IMG_8426Již popáté se v půlce července na našem rybníku Skalník pořádala, díky spolku Moderní Dobřejovice,  Hawai regatta.  Počasí přálo, sluníčko svítilo, a proto se mohlo plavat, koupat, paddelbordovat a hlavně soutěžit.  Hlavním programem je totiž soutěž alegorických lodí. Přihlášených posádek bylo letos 9. Byla to přehlídka krásných lodí.

Hlasováním návštěvníků nakonec vyhrála loď Tramvaj do stanice Dobřejovice, Skalník od Jana Chvátala. Druhé místo obsadil Italský Benátský karneval pod vedením dětí a paní Bezouškové. A na třetím místě se umístila Černá perla pod vedením kapitána Tomáše Humaje. 

Po hlavním závodě byla možnost soutěžit o Dobytí pirátského ostrova, kterého se nakonec zúčastnilo 14 závodníků. Vítězem tohoto klání se stal Martin Hloušek jr.

Po celý den byla možnost si zkusit jízdu na paddelboardu, které využilo mnoho návštěvníku a hlavně dětí. Pekly se klobásy a točilo se pivo. Skvělý barman Tomáš Kubíček opět rozjel svou show a po celý den a večer míchal výborné koktejly.

Po vyhlášení vítězů a rozdání cen začala hrát kapela La sklerosa revival band. A to i přes technické problémy, vyhořelému elektrickému zařízení, které se ovšem díky skvělé organizaci spolku a dovezením náhradního agregátu, konalo. Zábava pokračovala do pozdních nočních hodin. 

Rádi bychom poděkovali všem partnerům naší akce, hlavně klukům a holkám ze spolku Moderní Dobřejovice  za všechny dlouhotrvající přípravy a pomoc při organizaci celého dne, společnosti Rosengart, Staročeské pekárně, Hasičům Průhonice. 

Fotogalerie zde. 

Těšíme se na Vás při další akci BURGERFEST-  14.září.  Nevařte, bude oběd ☺

Vaše MD

LEAVE A COMMENT

Moderní Dobřejovice by Jakub Fišer 2014