Dobřejovický Burgerfest 2022 – upraveno

Vážení přátelé,

Upaveno 6. 9. 2022 – aktuální info

Sobota 10. 9. od 12:00

co čeká na děti?

Od 13:00 bude možnost se přihlásit na malé závody Hobby Horse(Hobby horsing, tedy napodobování jezdeckých disciplín s dřevěným koněm mezi nohama). Součástí aktivity budou také ukázky dalších disciplín od dětí, které již aktivně závodí.  Soutěžit se bude v kategoriích Děti školka, Děti do 10 let a Děti nad 10 let. Závodní koně si mohou děti přinést, nebo si zapůjčí na místě.

Pro děti bude k dispozici také skákací hrad a jako každý rok i letos rodeo býk, který nebude omezen žádnou soutěží, takže více zábavy pro všechny děti.

co ještě zažijete na našem burgerfestu?

Šťavnaté burgery, kvalitní klobásy a další občerstvení. Popcorn Pop&Joy a domácí koláče. Nebude chybět ani dobře zásobený bar kde si budete mít možnost dát dobrou kávu a koktejl, nebo víno.

Večerní zábavu od 19:00 obstará nejlepší kapela širokodaleko Kapela pod altánem.

Při nepřízni počasí postavíme maximální množství stanů, aby jste měli pohodlí.

Více info na FB.

Děkujeme za vaší přízeň.

Vaše MD

 

SOBOTA 10. 9. 2022 od 12:00 na návsi v Dobřejovicích.

Letošní 8mý ročník, přinese nejen klasické BURGERY, ale i burgery s trhaným vepřovým masem a samozřejmě spoustu dalších dobrot. Naše burgery už všichni znáte, a tak jsme letos zamakali i na zábavě.

Bude tedy nejen RODEO na elektrickém býkovi a další podobné soutěže, ale letos poprvé se pojede v Dobřejovicích mini(čti opravdu malý) závod Hobbyhorse (Hobby horsing, tedy napodobování jezdeckých disciplín s dřevěným koněm mezi nohama). Koníci pro závod budou na místě k zapůjčení.

Podvečer a večer bude patřit nejlepší kapele široko-daleko, zahrají vám “Altáni” tedy Kapela pod altánem.

KOKTEJL bar s barmanem Mirečkem a Mišusem.

POPCORN! Čerstvý popcorn nám  připraví ve čtvrtek http://popandjoy.cz

Předběžný program upřesníme týden před akcí. Sledujte tedy Facebook i web.

 

Stoly letos opět rozmístíme s větším odstupem a i v rámci parku u pošty. Je tu samozřejmě možnost přinést si vlastní deku:-)

Vás jako návštěvníky prosíme o trpělivost při vydávání jídla. Vždy se tvoří fronta, ale vzhledem k tomu, že akce je celá připravovaná dobrovolníky, mějte prosím pochopení:-) Jídlo se bude vydávat opět na čísla, tak aby jste si mohly od výdejního pultu poodejít.

Fotografie z loňských ročníků i jiných akcí našeho spolku zde!

Moc se těšíme, až vás uvidíme! Vaše MD

LEAVE A COMMENT

Moderní Dobřejovice by Jakub Fišer 2014