Dobřejovický Burgerfest 2022

Letošní Burgerfest byl opět rekordní. Kromě všech připravených aktivit jsme vydali pro nás nepředstavitelných 800 porcí jídla. Celou akci jsme se snažili udělat k vaší maximální spokojenosti. Na přípravách, akci i úklidu pracuje intenzivně 20 lidí, kterým bych již takto v úvodu ráda poděkovala. Vám návštěvníkům zase za trpělivost i za to, že se na naše akce vracíte.

Děti se těšily na oblíbeného elektrického bizona a skákací hrad. Letos poprvé jsme připravili také dětské závody v HobbyHorse (Hobby horsing, tedy napodobování jezdeckých disciplín s dřevěným koněm mezi nohama). Děti si mohly svého koníka vyrobit, zasportovat si a zazávodit. Nejlepší jezdci a koně byli oceněni a pro všechny účastníky se našla nějaká maličkost. Ohlas byl velký, a tak příští rok závod zopakujeme a pořádně vyladíme. Překvapením pro návštěvníky  byla i možnost projížďky na hnědé kobylce.

Připravili jsme pro vás kromě oblíbeného popcornu i náš klasický bar, koktejlbar a ochutnávku vína. Odpoledne plné dobré nálady se překulilo v příjemný večer za doprovodu Kapely pod altánem. Plný parket se rozcházel až po půlnoci a znovu se potvrdilo, že tuhle kapelu mají lidi v okolí opravdu rádi.

Takto si představujeme povedenou sousedskou slavnost.

Náš spolek již nyní pracuje na další akci. V říjnu se uvidíme a bude to hodně strašidelné:-)

Vaše Moderní Dobřejovice

Link na fotky z akce zde.

IMG_3424 IMG_3439

 

LEAVE A COMMENT

Moderní Dobřejovice by Jakub Fišer 2014