Sedmý šipkový turnaj v Dobřejovicích

Po delší době jsme měli možnost připravit společenskou a sportovní událost ve vnitřních prostorech. Sedmý ročník šípkového turnaje přilákal 31 hráčů. Po rozlosování do herního pavouka a krátkém tréninku byl spuštěn turnaj. Souboje probíhali se sportovním zápalem a v dobré náladě.  Hráči mezi sebou měli i zdatného mlaďase, který měl oprávněné ambice hrát s dospělými a několik soubojů také vyhrál. Jak se říká trénink dělá mistry a řada hráčů trénink opravdu nepodcenila. Do finále se nakonec dostal Jarda Holzhauser a Petr Beneš. V napínavém souboji nakonec vyhrál Petr Beneš. Putovní pohár bude tedy bohatší o další jméno. Vítězi blahopřejeme! Všem zúčastněným děkujeme za skvělou atmosféru. Firmě Rosengard děkujeme za zapůjčení šípkových automatů.

Spolek Moderní Dobřejovice pro vás v tuto chvíli připravuje tradiční Čarodějnice ve Skále u rybníku Skalník. Uvidíme se 30. 4. 2022